czy można wszystko w jednym ?

Dla tych, którzy chcą lub muszą nosić okulary

Moderator: mfra

czy można wszystko w jednym ?

Postprzez 10babyjaga » Nie Maj 29, 2016 18:07

Chciałabym soczewki ze szkła(nie plastyki) progresywne typu Anateo Plus, antyrefleks typu Mystic Max, do tego polaryzację i fotochrom . Progresja od -1 do -3. Czy to jest możliwe? Jeśli nie, to co będzie najbliższe tego ?
10babyjaga
Nowicjusz

Re: czy można wszystko w jednym ?

Postprzez mfra » Śro Cze 01, 2016 8:57

Na szkle jest to niemożliwe. Ewentualnie soczewki organiczne - ale i tak nie wszystko na raz - albo fotochrom, albo polaryzacja ( przy czym polaryzacja na innego typu soczewkach progresywnych).
Michał Frączek
Sales Solutions Manager
Awatar użytkownika
mfra
Stały bywalec

Re: czy można wszystko w jednym ?

Postprzez 10babyjaga » Śro Cze 01, 2016 15:31

Jeśli soczewki z progresją, to tylko ten podany typ. Inne nie wchodzą w grę, za małe pole widzenia pośrednie. To już wolę bez progresji trzy pary okularów., bo inne do samochodu inne do codziennego użycia( w tym komputer) i inne do pisania i czytania. Nie wiem co mam wybrać. Nie wiem co z czym może być a co nie i dlaczego nie może. Cierpię na migreny, więc jasne słońce mnie oślepia a jak jeszcze migocze np. między drzewami na drodze, to mam bóle głowy i mdłości. Z drugiej strony mam już częściowo zaćmę, więc źle widzę wieczorem i w nocy.
10babyjaga
Nowicjusz

Wróć do Okularnicy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość