Premierowe Targi VidiExpo

Ogłoszenia

Moderatorzy: ezeb, mfra

Premierowe Targi VidiExpo

Postprzez monika_8 » Śro Lis 10, 2010 13:27

Projekt organizacji pierwszej edycji Targów Optyczno-Optometrycznych i Okulistycznych VidiExpo, które odbędą się w Expo Silesia w dniach 3-5 marca 2011 roku rozwija się dynamicznie. Napływają już pierwsze zgłoszenia wystawców, a nasi partnerzy przygotowują szereg interesujących imprez towarzyszących.

Targi VidiExpo skierowane są do firm optycznych, producentów oraz dystrybutorów sprzętu i wyposażenia okulistycznego oraz optometrycznego, a także do firm farmaceutycznych.

Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objął Oddział Śląski Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, który podczas VidiExpo, 5 marca 2011r., będzie miał w Expo Silesia swoje zebranie naukowo-szkoleniowe. Nad jego merytorycznym poziomem czuwać będą prof. dr hab. n. med. Maria Formińska-Kapuścik – Przewodnicząca Śląskiego Oddziału PTO, Kierownik Kliniki Okulistyki Dziecięcej Katedry Okulistyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz prof. zw. Dr hab. n. med. Wanda Romaniuk – Kierownik Kliniki Okulistyki Katedry Okulistyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Organizowane w Expo Silesia targi są platformą wymiany doświadczeń, poznania nowych technologii i myśli naukowej, które pomagają w jeszcze dynamiczniejszym rozwoju branży. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niecodziennym spotkaniu.
Przypominamy, że wezmą w nich udział nie tylko wiodący producenci szkieł i oprawek okularowych, ale przede wszystkim producenci i dystrybutorzy specjalistycznego sprzętu optycznego, diagnostycznego i leków.
monika_8
Nowicjusz
 
Posty: 1
Rejestracja: Śro Lis 10, 2010 13:19

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron