Kącik weteranów (reaktywacja)

Dla tematów nie mieszczących się w tematyce innych tablic

Moderatorzy: mfra, Admin

Postprzez dziewczę » Czw Cze 08, 2006 23:28

jak miło poczytać weteranów, zapomniałam o forumJZO i coś mnie podkusiło żeby znowu tu zajrzeć i co widzę straszny przesiew w składzie ja tez jestem jakiś juz czas weteranką. ponieważ grono jest wyłącznie męskie postanowiłam wtrącić swoje żeńskie trzy grosze :D
pamiętacie jeszcze girl coś zniknęła i wiecie co chyba też w Irlandii??!!!
dziewczę

Postprzez Piotrek » Wto Cze 13, 2006 11:49

A wiecie, że pewien Irlandczyk jak się chwalił, że jest ich 4 miliony (+200 tys naszych) po informacji, że Polaków jest 40 milionów to mu gały wyszły na wierzch :D
Wiem, bo też mam swoje wtyki w Iralndii :rolleyes:
Pozdrowienia dla weteranów.
<span style='color:red'><span style='font-family:Geneva'><b>PZ</b></span></span>
Piotrek
Nowicjusz

Postprzez Guest » Wto Cze 13, 2006 11:55

A czas dodawania wiadomości w naszym forum też mamy prawie Irlandzki - 2godziny do tyłu.
WHY :unsure:
Guest

Postprzez optyk » Śro Cze 14, 2006 10:46

kurcze jakie sprzety sprzedajecie ile takie cacka kosztuja? chodzi mi o te kombajny szlifujaco wykanczajace? bo wiercacych nie widzialem
optyk

Postprzez optyk » Śro Cze 14, 2006 10:48

oczywiscie chodzilo mi o sprzet satisloh :P
optyk

Postprzez dstragowski » Pon Cze 19, 2006 20:26

Z Polski to ponad 250.000 :D
a z JZO to na razie wiem o 2 osobach (G.Kumik i ja).
Ale podobno szykują się następni, tylko na razie trenują zajadając codziennie "Full Irish" - co najmniej 2 razy dziennie.
:D :lol:

pozdrowienia dla wszystkich czytających
dstragowski
Aktywny

Miejscowość: Navan, Ireland

Postprzez OPTICUS » Czw Cze 29, 2006 15:23

Jedni wala do Irlandii, inni do USA, jeszcze inni do krajów gdzie średnia wzrostu wynosi 160 cm...;) ale i tak najlepiej jest u nas w Poland`zie..........tyko u nas można podziwiać coraz to nowe pomysły ludzi siedzacych za sterami..

Pozdrawiam
OPTICUS
Nowicjusz

Postprzez dstragowski » Czw Cze 29, 2006 15:33

A ja jednak wolę podziwiać te pomysły z daleka :D.
A jak już się im wyczerpią wspaniałe pomysły to może pomyślę o powrocie.

Pozdrawiam,
dstragowski
Aktywny

Postprzez dstragowski » Czw Sie 10, 2006 22:24

No to trochę o drogach.
Autostrad to mają mniej więcej tyle co w Polsce, jest trochę tzw. dróg krajowych ale najczęściej trzeba poruszać się po lokalnych.
O ile autostrady są dosyć dobrze oznakowane to krajówki i lokalne to koszmar.
Coś takiego jak pobocze to tutaj rzadkość, drogi kręte, trzeba bardzo uważać, żeby za zakrętem nie trafić na jakiegoś rowerzystę albo pieszego, bo nawet bidak nie będzie miał jak do rowu wskoczyć, bo go po prostu nie znajdzie - może co najwyżej próbować wmontować się w jakiś gęsty żywopłot.
Drogowskazy poustawiane w takich miejscach, żeby przypadkiem ich za szybko nie zobaczyć, czasami ich po prostu nie ma i dojeżdżasz do jakiejś drogi głównej i zgadujesz gdzie masz jechać.
No i właśnie stan oznakowania dróg zmusił mnie do decyzji o zakupie jakiejś nawigacji GPS - zamówiłem więc sobie zestawik HP iPAQ rx1950 Navigator i czekam aż mi do domu przywiozą.

No to na razie na tyle,

pozdrowienia

PS

tmi - może byś coś napisał na forum bo zaczyna przymierać !!!!!!!
dstragowski
Aktywny

Postprzez dstragowski » Sob Sie 19, 2006 23:57

A tutaj z ekstermalnych sportów mają:
- wyścigi konne (sport narodowy, nie radzę się ztego śmiać, bo można oberwać),
- wyścigi psów,
- piłka ręczno-nożna,
- Hurling (to niezły odlot, biegają z jakimis dziwnymi kijkami i odbijają piłeczkę, od czasu do czasu zdarza się, że ktoś umrze na boisku).

Co do wyścigów psów, to kolega poszedł kiedyś obstawić u bukmachera i okazało się, że wyśig był wirtualny - w komputerze.

Inne sport narodowy - zalewanie pały w barach.

Pozdrawiam,
dstragowski
Aktywny

PoprzedniaNastępna

Wróć do Worek

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość